05 června 2012

Abych zmírnila brutalitu předešlého článku...

....dávám sem ještě jednu moji fotohrátku. Zjistila jsem, že při tomto způsobu zpracování koláže je vynikající, když je jedna fotka černobílý negativ.....pak teprve krásně vynikne to prolnutí dvou motivů.

A tohle je normální?....

To co teď uveřejním k tématu týdne, je hodně ale hodně brutální pro ty z vás kdo měli nebo mají nějakého čtyřnohého miláčka. Jak jsem se zmínila v komentu Vendy, denně mi přistávají ve schránce fotky toho, co se dělo a děje v polských a ukrajinských městech před fotbalovým šampionátem.
Ve jménu ČEHO se dějí tato zvěrstva. Někdo sice řekne, jsou to jen nemyslící zvířata, ale toto dělají i lidé lidem, nejen zvířatům. A o to je to horší. A všem kolem šampionátu to připadá NORMÁLNÍ !!!
Bylo na na netu k dispozici spousty petic k podepsání, podepsalo je milion lidí, já mezi nimi, psalo se jak přípravnému výboru mistrovství, tak UEFA, ale dosáhlo se jediného a to, že psy a kočky neusmrcovali brutálně na ulicích, ale odchytávali a měli být umístěni v útulcích. Ty ovšem neexistují a tak byli odváženi za města, z očí veřejnosti a tam stejně ubiti.
Myslím že tohle vyčlenilo jak Polsko tak Ukrajinu ze spolku civilizovaných zemí....Pokud jsou mezi vámi čtenáři pocházející z těchto zemí, omlouvám se vám, ale tohle prostě není NORMÁLNÍ.
Tato fotka pochází z Doněcku a byla nafocena 12. března 2012


Dlouho jsem o tom přemýšlela, a je mi jasné že se ozvou hlasy že to je tendenční, zveličené apod.... i kdyby, a těch chudáků byl jen zlomek, nikoho z rozumně myslících lidí to nemůže nechat v klidu a myslet si že to je normální....

Co mě čeká.....

Pro veškeré focení a jiné věci, na mne moje panička tady na blogu v poslední době hodně zapomínala. Asi také proto, že letos mám míň výstav a v delších intervalech a ještě jsou ty výstavy mimo republiku. To proto, že se můj člověčí táta rozhodl konečně po mnoha intervencích ze strany "tety" Mirky dohnat pro mého psího tátu Bobeše titul Mezinárodního šampiona krásy. A taky proto, aby si jako závěr výstavní kariéry ještě jednou zkusili účast na nejprestižnější psí výstavě a to na CRUFTu v Anglii. Má na to, vždyť v loňském roce tam byl v dandících DRUHÝ!!!!
A protože nechce jezdit sám, tak vždycky absolvujeme s paničkou tu výstavu s ním. Tedy každý v jiné kategorii, aby tu šanci měl co největší. I když to je zcela zbytečné, protože táta je vždy perfektně od tety Mirky upravený a připravený, takže většinou to je jednoznačně jeho vítězství. Pokud bude všechno tak jak má, měla by tahle výstava ve slovenské Nitře pro něj být poslední, protože už bude třetí v zahraničí a dohromady z vítězstvím z jedné mezinárodní výstavy u nás by mu to na ten titul mělo stačit. Bude zajímavé vyjádření pana rozhodčího, protože pochází s kolébky naší rasy, z Anglie.
No a já s paničkou přijdeme o parťáky na výstavách... a tak ten můj titul už budem muset dodělávat s pánečkem jako hlavním dovozcem...Jenže je možné že se přeci jen můj člověčí táta dá ještě přemluvit na titul Slovenského šampiona a ještě se někam vypravíme.
Takže v pátek vyrážíme nejdřív směr Praha a pak Nitra. Tak nám s paničkou držte palce a těšte se na fotečky.....

Já si zatím spokojeně hovím v pelíšku...Co uvízlo v síti Sítí.....příroda

Dlouho jsem tu neměla nic ze zásob fotek Mistrů fotografů které mi přicházejí od různých kamarádů a známých.. Asi proto, že nad nimi vždycky slintám a říkám si že bych upsala duši čertu za to umět to co oni. Jelikož to jsou opravdu skvosty, ráda se s vámi podělím. Takže si pěkně sedněte a jen se kochejte....
Mám jich v zásobě spousty a jedna hezčí než druhá, takže pokud budete chtít...

Normální je cítit se skvěle....

....tak o tom jsme xkrát za den přesvědčováni v reklamě na jistý jogurt usmívající se známoou herečkou hladící si po konzumaci onoho výrobku spokojené bříško. Ovšem já a věřím že se mnou i jiní, si začínají v tomto státě připadat značně nenormálně. Neboť je normální, že si Král Krysa usmyslí že se za žádnou cenu nezřekne svého poslaneckého mandátu, a i ve vězení chce pobírat svůj jidášský groš, ovšem značně namnožený, rovnou na 80 000 těchto grošů? Zřejmě se ve vězení necítí normálně a chce mít svůj životní standart i tam. A pak živit dvě rodiny současně také něco stojí. Nějak ale pozapomíná na to, že v tom vězení sedí za to, že rozkrádal peníze státu a možná i Velké Matičky unie. A státu přispívají do pokladny "normální" lidé kteří pracují poctivě, někdy i v noci a jsou ještě díky tomu nazvání jiným "normálním" člověkem kurvami a zloději. A proč pracují v noci? Inu protože musí také živit rodinu a to většinou jen jednu, neberou těch 80 a více tisíc a už skoro vůbec nedosahují na onu bájnou průměrnou mzdu v naší republice.
Padají při tom na hubu, a nemohou si létat do různých vil kde si vesele užívají, nepřevádí si peníze na Kajmanské ostrovy, protože jsou rádi že po zaplacení základních věcí jim zbyde z bídou na jídlo.

Nepřipadá mi ani normální, že se kvůli tak stupidní a drahé akci při níž vyběhne na trávníky ve dvou státech 22 různých manekýnů, kteří si budou honit trika a předvádět na trávnících své nejnovější účesy od renomovaných a ovšem i velmi drahých kadeřníků, nebo svá nová tetování, dějí taková zvěrstva při vyklízení ulic ukrajinských a polských měst při očistě od toulavých psů a koček že se nechce ani věřit tomu, že si dovolujeme se nazývat Člověk rozumný. Nebo vám snad připadá normální, že se těm chudákům vyklubují packy na záda,svazují se po třech, rvou do pytlů aby byli následně živí a bezmocní naházení do přenosných kremačních pecí? Že se stahují zaživa s kůží když se někomu líbí barva jejich srsti, či zatouží po "kočce" na záda? Mě tedy rozhodně ne. A ty peníze které všechno toto bláznovství stojí by byli o mnoho lépe využitelné. Koho bude bavit nosit za měsíc, dva triko s emblémem které se muselo nějak vyrobit (většinou za mrzký peníz těm kteří je vyrábějí)?

Normálnost prostě v dnešní době může znamenat cokoli... Ale položme si otázku co je normální. Poctivost nebo veřejné rozkrádání v přímém přenosu? Slušnost nebo arogance, sprostota a vulgárnost těch kteří nám vládnou? Harmonické vztahy v rodině, nebo týrání, zneužívání a bití? Teror psychický i fyzický ?
Možná jsem nenormální, že všechno toto nepovažují za normální, ale že bych už se jednou chtěla cítit jako normální, spokojený občan, který se ráno vzbudí a nemusí se bát že úplně normálně k němu vtrhnou exekutoři a úplně normálně mu začnou zabavovat věci kvůli dluhu, který zcela v klidu a normálně nasekal jejich bývalý ex. Takže se mi nedivte, že se nebudu cítit normálně i kdybych snědla vagon toho zázračného jogurtu.
A jak se znám asi bych po tom normálně strhala záchod......