05 ledna 2014

Dodatek k roku Kocúra....


Ještě v loňském roce v listopadu
jsem byla podvakrát, a pak ještě v prosinci fotit u známé chovatelky nový vrh koťat, která jsou přes dvě písmena mladší sourozenci našeho Baldricka.
Mrňousové byli tentokrát čtyři a samí kluci. Dělala si nové e-stránky chovné stanice a tak potřebovala jak říkala "pěkné a kvalitní fotky"....no trochu mi tím samozřejmě pozvedla vědomí, ale vím že jsou i lepší fotografové kteří fotí zvířátka.
První fotky jsem dělala 5.11. a poslední, třetí 4.12. je krásně vidět jak prckové narostli.
Při třetím focení jsem také navíc fotila ještě dvě z chovných koček, a jsou to opravdu kusance!

Fotek bylo hodně takže jsem se pokusila vybrat jen takové které mi přišly něčím zajímavé a roztomilé....

I když se to možná nezdá, tak tohle je taky kotě. Tedy o něco starší než ty prťoušové....ostatně jeho samostatné fotky jste tu už měli možnost vidět.Fotky z 18.11.
Pamatujete na to ubrečené kotě? Tak tohle už je úplně jinej frajer, sebevědomej manekýn...


Ani Márly nesmí chybět


A fotky ze 4.12.

Nevím jestli si budu dobře pamatovat jména, tohle je Eric. Tedy původně to byla Erin, protože panovalo mínění že je to kočina. Ale stvoření to bylo ze všech největší a tak se nakonec ukázalo že to není Erin ale Eric....
Tady jsem jméno zapoměla :-(
Elvis


Eddy


A frajeři pěkně pohromadě.....


...a jejich hrdá mamča....


.....a o rok starší sestřička........a její táta...alespoň tuším, že to je on...Jestli bude ještě nějaké další focení nevím. Došlo k určitým no, podezřením, že se na koťata od nás přenesl nějaký moribundus a chovatelka trošku zahysterčila. Nakonec se ukázalo že tomu tak nebylo, ale zase se přišlo že dcera ještě nemá Baldricka vykastrovaného ač to má ve smlouvě a vztahy se poněkud našponovaly.....