15 října 2021

Na poslední chvíli ....

 


.... a díky Fukčarince jsem ještě stihla příspěvěk 
do Hudební abecedy. Zjišťuju, že poslední dobou mi nějak někam mizí dny. Co dny, celé týdny! Takže jsem vůbec nezaregistrovala ani vyhlášení výsledků písmena O, ale málem tím pádem ani uzávěrku pímena P. To by bylo rozčarování! I když dnes to nebude nikdo z naší scény, a vlastně nevím jestli by měli interpreti být správně pod písmenem F nebo jestli mi projde to P. Jak už vám asi došlo, mým favoritem jsou PINK FLOYD. Já se nikdy netajila, že oni jsou jedněmi z mých TOP interpretů, a když jsem propásla písmeno F, tak teď se tedy pokusím to napravit při P. Ostatně tahle skupina mi dovolila účastnit se i písmena G, neb David Gilmour má i svoje sólové projekty. Takže na poslední chvíli moji milovaní Pink Floyd a skladba snad z nejhezčím kytarovým sólem.... no, popravdě, není písnička kde by se prostě DG neblýsknul svým úžasným uměním....4 komentáře:

 1. Pink Floyd mám také v lásce. Tady ty hudební veličiny jsem objevila už jednou u Fukčarinky a dnes u Tebe. Takže už budu jen na dálku sledovat taky svoje hobby. Pěkný den, má být už trochu tepleji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si k rocku přičichla a dospěla až kolem třicítky. Já byla dlouhá léta diskotékovej typ, a tohle mne míjelo, ale pak člověk začal hledat v té hudbě i víc, navíc jako člověk který dlouhá léta kytaru dřel, není možné je neobdivovat. Navíc působit dlouhá léta v showbizu bez afér a skandálů a držet se na špičce, to je také velké umění. Asi proto, že oni to dělali s viditelnou láskou i pokorou.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. No pro mě zas jediná možná! Ano, Eva Pilarová, Michal Penk, Jura Pavlica .... to jsou také adepti, zvlášť Pavlicova Modlitba za vodu, ale prostě Floydi jsou Floydi....

   Vymazat

Jsem ráda, že mi zde své komentáře zanecháváte ....