18 září 2013

Andělíček a věnec na dveře, to vše pro mamču....


Jelikož se mamče moc
líbily ty věcičky co jsem jí poslala, slíbila jsem že jí udělám ještě něco dalšího. A udělala. Andělíčka a vánoční věnec na dveře. Původně jsem jí chtěla udělat zlatobéžovou kombinaci, ale ona chtěla klasické vánoční barvy, takže je červeno-zeleno-zlatý....plus kostkovaná též v červeno-zeleno-zlaté. Ještě k němu přijdou dodělat na zavěšení koulička a zvonek, jenže došel materiál a tak je dodělám později a i kdyby se nedostalo na další cestu do Prahy dají se poslat už poštou. Ovšem k tomu andělovi mne napadlo udělat čerta, jen si musím ještě pořídit žinylku na ruce, rohy a ocas...Štve mne jak jsou zkreslené barvy, ta červená vypadá spíš jak oranžová, nicméně to je klasická rudá stuha.24 komentářů:

 1. [1]: Tedy to byl fofr! Než jsem si přečetla první mejl ze starších už tam byl od tebe . Díky za pochvalu!

  OdpovědětVymazat
 2. Wendy, na co sáhneš, tak z toho vyleze krása!

  OdpovědětVymazat
 3. [3]: Děkuju moc I ty se měj fajn...

  OdpovědětVymazat
 4. Jsou to nadherne vecicky,moc se mi libi kridelka z pericek.Ted ti povim,co jsem se dozvedela:kdyz jdes po ulici nebo si nekde v prirode ci na zahrade a uvidis pirka,jsou obdobi,ze si jich vsimas vic,znamena to,ze andele jsou s tebou.Kdyz byl nas kocourek v poslednim tazeni,videla jsem hodne pirek,a pak se mi dostalo teto informace.Ale to sem odbehla od tematu.Venec se mi moc libi,protoze je uplne v mych barvach. No jo,jsi sikula sikovna.

  OdpovědětVymazat
 5. Dnes jsem vsude ve spamu. Jestli mas chut' vytahni,inak nech byt.

  OdpovědětVymazat
 6. Ten andělíček vypadá perfektně :) Ty křídélka jsou nápaditá :)))

  OdpovědětVymazat
 7. Andělíček, krása nebeská!

  OdpovědětVymazat
 8. Povedlo se ti to. Mně se to líbí, ale nedodělala jsem ani velikonoční věneček. Zmršila jsem závěr, došla stuha a pak i trpělivost. Teď čekám, jestli dostanu chuť to dodělat.....velikonoce jsou daleko, vánoční by se hodil......

  OdpovědětVymazat
 9. No paráda. Andělíček má i křidélka. Nyla jsem na něho hodně zvědavá. Věneček je také krásný. Ty barvičky někdy vyfotit je horší. Já například mám na svých tu zelenou také takovou divnou. A nešlo to nijak upravit ani když jsem při focení měnila clonu. je ta moje zelená taková temná s nádechem do černa. Máš to opravdu hezké.

  OdpovědětVymazat
 10. Já jen zírám a zírám a obdivuji....

  OdpovědětVymazat
 11. [11]:Vlásky jsou z tzv.andělských vlasů, prodávají to buď v květinářství nebo jak mi psala ba fb jedna ze šikulek v KIKu. Prostě to je na ozdobení na vánoce. Ovšem ještě lepší by to mohlo být z takových těch cancourů co se dávají na stromeček. To chci vyzkoušet. Jinak hlavička je malá koulička pěkně omotaná tenkou ztužkou. Spojené to je silnou špejlí které dávají třeba k orchidejím nebo jinejm kytkám který potřebujou oporu květu. To víš, já jsem takovej schránčlivec, málo co vyhodím a ak je vidět po letech se to hodí

  OdpovědětVymazat
 12. [10]:A mě se zrovna ta tvá zelená hodně líbila....

  OdpovědětVymazat
 13. Moc se ti to povedlo!No prostě šikulka

  OdpovědětVymazat
 14. [7]: Díky, nejdřív yly z mašle ale pak jsem něco hledala a našla ta bílá pírka a bylo to jasné!

  OdpovědětVymazat
 15. [9]: Přijdou dlouhé zimní večery a uvidíš jak to přijde k dobru. I s tím že to budeš pořád předělávat jak já ty koule. Alespoň se nebudeš nudit když budou sady odpočívat

  OdpovědětVymazat
 16. Teda, Vendy, vím, že jsi šikovná, ale tohle mě přece jenom překvapilo! Obojí je překrásné, to bude mít mamča radost! ... nebo už má?!

  OdpovědětVymazat
 17. [17]:Teprve jí to povezu, ale ještě to bude chtít dodělat zvonek a kouličku a možná i toho čerta

  OdpovědětVymazat
 18. ten andílek je nádherný, líbil by se mně na stromečku

  OdpovědětVymazat
 19. [18]: Tak se snaž, Vendy, ať má mamča pořádnou radost!!!

  OdpovědětVymazat
 20. [20]:Copak o to, já se snažím, ale nemůžu to přehánět protože bych toho nadělala spousty a co pak s tím....

  OdpovědětVymazat
 21. [19]:To by musel být maxi strom. Má něco kolem čtyřiceti centi. Ale mám v plánu ještě jiného, menšího....ten už by se možná i hodil.

  OdpovědětVymazat
 22. [22]:    ahááááááá, no tak to potom ano

  OdpovědětVymazat
 23. Jsi šikulka.Přesně jak to psala Dáša   

  OdpovědětVymazat

Jsem ráda, že mi zde své komentáře zanecháváte ....