sobota 25. května 2019

Ve znamení oranžové podruhé ........ a v modernějším pojetí. Ostatně umístění ve zcela prázdném interiéru si žádá něco výrazného. Jak v barvách, tak aranžích. 
Takže dnes zas květinové sloupy (floristi je zřejmě mají v oblibě) ve žhavé oranžové gerber, chryzantém a strelitzií ....*


A tady jsou ty zmiňované meruňkové, možná ještě spíš lososové pivoňky. Krásná barvička, není - li pravda? Jen se tam trochu pletou ty ampule v kterých byly jednotlivé květy zasunuté. No měly by být plné, bohužel zely prázdnotou. Což taky vysvětlovalo uvadlost mnoha květů.


*


12 komentářů:

 1. Krásné květiny, ale ruší mi celkový dojem ty tkaničky mezi tím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. myslíš ty oranžový třepetalky? Mě ti to tam docela i k tomu zapadá, navozuje mi to představu kůry na kmeni. To byly jiný věci na některých aranžmá který mi vadily mnohem víc...a teď nemyslím ty několikrát zmiňovaný uvadlý květy.

   Vymazat
 2. Zase jsem si tu krásu moc užila. Pivoňky v meruňkové barvě vidím poprvé, je to jemná barvička.
  Měj hezký den. Růža

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já nad těma pivoňkama slintala. Kdysi jsem si koupila nějakou žlutooranžovou, ale zatím mi ani jednou nekvetla. Chudák má smůlu na to, že jí pořád něco ničilo. Tři roky po sobě slimejši, tak jsem si jí zasadila do kontejneru aby se zvetila. Když už zas byla pěkná, tak mi jí zlomil v záhonu pes, a opět se vzpamatovává. jsem zvědavá jestli někdy vůbec vykvete a jakou barvou....

   Vymazat
 3. Oranžovou barvu mám spojenou z dětství, skoro mi to přišlo, že všechny věci z doby před rokem 89 byly u nás doma oranžové :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu, že oranžovou nikdo z naší rodiny nepreferoval a ani já jí nepreferuji, nevzpomínám si, že by se u nás kdy na něčem vyskytovala....;-)

   Vymazat
 4. Oranžovou mám zase ráda já, kuchyň mám do oranžova.....ale tak nějak mi v těchto vazbách ty stužky překáží. Přitahují oči a odvádí pozornost od květin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, jak už jsem psala Simče, mě to tam zas vůbec nevadilo....každý má jiný náhled a každý to bere jinak v potaz.

   Vymazat
 5. Pěkné, hlavně tay kombinace na prvních fotkách...ale i ty pivoňky mi přijdou docela čerstvé..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však jsem také fotila ty čerstvé, uvadlé mne nezajímaly ....

   Vymazat
 6. Barevné jak ohňostroj. Ale nehlučné :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl to opravdu ohňostroj barev, a jak říkáš krásně tichý.

   Vymazat

Jsem ráda, že mi zde své komentáře zanecháváte ....